This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Што да облечете на Денот на вљубените ❤️

Денот на вљубените е многу сличен на новогодишната ноќ - постои притисок да се најде нешто да се направи и некој посебен со кој ќе се направи тоа. Но, вистината е дека овој празник не треба да ве препотува. Наместо тоа, сакаме да го сметаме за изговор да си дадеме малку самољубие и да ги славиме сите врски што ве воздигнуваат од ден на ден. Така, оваа година, во обид да го ублажиме дополнителниот стрес околу тоа што да облечете, собравме некои од најслатките идеи за облека за Денот на вљубените, без разлика дали планирате лежерна вечер за состаноци со вашиот SO, опуштање со вашите галантини или планирате луксузна вечера, овие удобни , но секси облеки ве покриваат.

  1. Набразден комбинезон - застанете - дали е во ред да се носи црно на Денот на вљубените? Бетча - нема ништо лошо во тоа да се стемни, особено кога опцијата е нежна и женствена како овој број. Пар елегантни црни пумпи додаваат височина, додека широк појас го затегнува струкот и дава секси силуета. Додадете боја со шарена спојка. Комбинезонот можете да го нарачате овде .

  2. Секси мини фустан со тантела - Ако се подготвувате за романтична вечера, дајте изјава во овој црн мини фустан со тантела, кој е премногу жежок за рачка. Носете го со едвај таму сандали и вашето секси тело. Нема потреба од додатоци! Земи го твоето овде .

  3. Коорди со златни пердуви - Флертувајте во текот на ноќта со овој златен шорц и корсет. За да биде уште позабавно, додадовме пердуви и кристали - совршени за ноќно излегување со танцување со вашата сродна душа или со вашите девојки. Поврзете се со црн блејзер за да ве загрее. Проверете го овде .

  4. Украсена сатенска јакна-бомбер - ако одлучивте да имате полежерна ноќна излегување, изберете ја оваа сатенска бомбер јакна доволно украсена за да ја носите на Денот на вљубените. Комбинирајте со пар фармерки со кул изглед. Нарачајте го овде.


    Останатите наши комбинации може да ги погледнете ТУКА .

Search