This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Капути и јакни

ЕЛЕНА ЛУКА лансираше нова колекција капути за сезоната Зима '21/22.
ЕЛЕНА ЛУКА, македонски моден бренд, одлучи да ги изненади своите потрошувачи оваа сезона со нови модели на капути за сите дами, без разлика на возраста, стилот или обликот на телото.
И овој пат, произведовме волнени палта кои обезбедуваат топлина и удобност при носење, инспирирани од комбинација на дизајнерски израз, актуелни трендови и безвременост.
Сите нови модели вклучуваат внимателно избрани детали кои додаваат дополнително ниво на влијание и способност за истакнување. Погледнете ги најновите модели и одберете го вашиот омилен. Тие се елегантни, женствени, тренди, шарени и уникатни.
Се обидовме на секоја дама да и обезбедиме можност за избор, па колекцијата вклучува палта, наметки и пончо модели кои нема да погрешат.
Ѕирнете во новата колекција и придружете ѝ се на ЕЛЕНА ЛУКА во прифаќањето на зимската сезона.

Search