This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Во тренд сега: Неонски вибрации

Неонскиот тренд ги осветли модните писти, па од овој тренд од 80-тите нема бегање. Флуоресцентните нијанси ни дојдоа благодарение на Кардашијан, но неговото присуство на пистата докажа дека тоа е повеќе од минлив тренд на Инстаграм. Погледнете ги самоуверените нијанси на лимета зелена, заслепувачка жолта, екстра жешка розова и пламено портокалова.

Но, ако не сте толку храбри за да носите неонска облека од глава до пети, ви предлагаме да го смирите и да додадете шарена боја на вашата облека. Еве ги нашите предлози како да ја носите оваа заслепувачка боја без да изгледате лепливо.

Деним Вест

Ако барате водич за почетници за тоа како да стилизирате светли нијанси, започнете со лежерна естетска облека на улица. Најдобар начин е преку тексас елек кој може да се комбинира со секое парче од вашиот плакар. Спојте го со црн комбинезон (исто така во тренд оваа сезона) за да направите 80-тите да изгледаат комплетно. Ако се чувствувате храбри, носете високи платформи и големо слушање. Набавете го вашиот елек во заслепувачка жолта, зелена или екстра жешка розова ТУКА .

Неонски дуксер

Ако не сте премногу возбудени да носите посветли од светли изгледи, ги споивме уличните алишта со женствени елементи во нашите црни дуксери со неонски рабови. Вкусно поставени неонски рабови инспирирани од хајлајтер на обвивката од органза, дуксерката ќе ве направи да се истакнете и да бидете најмодерната личност во собата. Добијте го вашиот ТУКА .

Неонски тул здолниште

Сега за похрабрите предлагаме да пробаат здолниште од тул. Тулот е толку романтична ткаенина, но во овој случај, ако го стилизирате правилно, тоа може да биде напнатост. Облечете го со борбени чизми и кожна јакна или едвај високи потпетици. За да го поттикнете уште повеќе, носете исечен шарен мантил кој ја балансира леснотијата на тулот. Не пропуштајте ја вашата шанса и набавете ја ТУКА .

Search