This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Супер-шик матурски фустани за 2020 година што се златни на Инстаграм 📷

Сè уште имате уште околу три месеци време со пуфер јакна пред вас, но штом тоа ќе заврши, матурата ќе има само неколку недели (сериозно, направете ја математиката). Тоа значи дека треба да започнете со подготовките за матурска матура што е можно поскоро бидејќи веројатно ќе бидат потребни неколку месеци за да се одлучите за стилот на облекување што навистина изгледа како вас.

И тука доаѓаме. Имаме стилски предлог кој го покрива секој вкус, дури и ако сте на попребирливата страна. Верувајте ни - ќе посакате да присуствувате уште три матурски матури! Предупредени сте!

1. Тиркизен мини фустан

Нема да верувате како овој фустан инспириран од Студио 54 се движи и фотографира од секој агол. Бојата е толку неочекувана што ќе ги свртите главите каде и да одите и ќе бидете шарени на секоја фотографија. Исечен е во сатен што ги ласка вашите облини и го прави доволно луксузен за секој настан. Земи го твоето овде .

2. Gold Omb ре

Се сеќавате како, пред неколку години, не можевме да добиеме доволно омбре? Па, некако се враќа. Затоа не можете да погрешите со овој фустан во смирувачки розово златен градиент со ласкава силуета. Прекрасната отстранлива јака е изненадувачки детал - извадете ја елегантно кога ќе започне забавниот дел од ноќта - и фотографиите. Побрзајте и земете го вашето овде .

3. Ноќ во сјајниот сатен

Познато е дека сатенот се држи до женските облини на ласкав начин, создавајќи секси, елегантен и женствен изглед. Црното не е досадно во овој фустан со долги ракави исечен во италијански сатен и вашето тело ќе изгледа едноставно неодоливо на секоја фотографија. Со длабоко деколте и шлиц до бутовите, овој фустан ќе ве направи кралица на ноќта без воопшто да се трудите. Нарачајте го ТУКА .

4. To The Floor Sequins

Сјајниот филтер на Инстаграм не направи ништо за да ја спречи револуцијата на светилката, а редовните од првиот ред го користеа во своите тонови додека ја покажаа својата љубов кон модната писта! Така, овој забавен и шарен бос светкав фустан е најдобриот начин да се истакнете и лесно може да работи за семејни забави или свадби. Стилирајте го со неутрални пумпи и мала спојка. Нарачајте го што побрзо ТУКА .

5. Елегантен цветен фустан

Цветните принтови можат да го совладаат фустанот, па затоа ве носи, наместо обратно. Но, овие нежни цути со мониста ја нагласуваат наметката, како добро парче накит. Работи чудно на фотографијата и ќе се истакнете без разлика на се. Ќе сакате да го носите дури и кога одите во продавница. Нарачајте го ТУКА .

Search