This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Топ 5 најпродавани парчиња

Животот е премногу краток за да носите здодевни парчиња. Затоа носете модни парчиња кои ги воодушевуваат сите.
Точките, принтовите, силните летни бои кои се присутни во овие парчиња само дополнително ќе го нагласат вашиот карактер, линија и впечаток на динамична и самоуверена жена која е секогаш подготвена за летни авантури. Еве ги нашите 5 најпродавани парчиња кои ќе го паметат вашето лето.

1. Небесно сино фустанче

Ова е едно од нашите најпопуларни парчиња за оваа сезона, благодарение на префинетиот материјал од кој е направен фустанот, како и впечатливиот асиметричен крој стилизиран со карнери кои ја надополнуваат неговата женствена естетика. Носете го со патики за порелаксиран изглед или со високи потпетици доколку се чувствувате елегантно.

2. Пастелно сина блуза

Ова е задолжителна кул блуза со впечатливи ракави во нежна пастелно сина боја. Комбинирајте го со бели панталони или фармерки за да добиете кул и без напор летен изглед.

3. Aquaell Georgette Jumpsui т

Идеално парче кое одговара на сечија фигура, благодарение на кројот кој го истакнува струкот. Ракавите се нагласени во рамениците и се во форма „ѕвонче“.
Силен впечаток остава апстрактниот принт, кој секако алудира на тоа дека во овој комбинезон вниманието ќе биде на вас!

4. Бохо романтичен фустан

Најдоброто нешто за овој фустан е тоа што можете да го стилизирате како што сакате. Тоа е совршен летен фустан - носете го со станови преку ден за прошетки на плажа и со потпетици за оние совршени топли летни ноќи.

5. Трико мини фустан

Совршен избор за забави, овој фустан е направен од трико за прицврстување на фигурата и има врат за оглавник за совршено да ги врамува рамениците. Стилирајте го вашиот со елегантни пумпи и гола усна.

Search