This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Задолжително парче на неделата: Шик небесно син фустан

Летото е сезона на фустани. Особено кога се шик и уникатни, тогаш ја имаме совршената летна комбинација, исто како и нашиот избор за Must-have за оваа недела.

Романтичен фустан во небесно сина боја од нашата актуелна летна линија е вистинскиот избор за ова лето доколку сакате да постигнете впечатлив стилски ефект, а во исто време да се чувствувате удобно и пријатно.

Ова е едно од најпопуларните парчиња за оваа сезона, благодарение на префинетиот материјал од кој е направен фустанот, како и впечатливиот асиметричен крој стилизиран со возбудувани кои ја надополнуваат неговата женствена естетика.

Го комбиниравме со патики, како идеална дневна опција, но ако ги замените патиките со високи потпетици, добивате совршен вечерен изглед.Достапен е за онлајн продажба на нашата е-продавница во следните големини: 36, 38, 40, 42 и 44.

Фустанот можете да го купите ТУКА .

Search