This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Тренди летен комплет - шорцеви и блејзер со возбудува

Доколку барате идеална координација за ова лето, која истовремено ќе биде и ултра тренди и што е можно поудобна и функционална, тогаш го имаме совршениот предлог за вас.

Во нашето актуелно лето, женската колекција „Sky's Flowers“ дизајниравме шик дводелен коордиум кој се состои од шорцеви и блејзер со впечатливи возбудувања.

Комплетот е изработен од лен, кој е еден од омилените летни материјали на дизајнерите, бидејќи е практичен, овозможува лесна циркулација на воздухот, а со тоа и исклучително удобен, особено кога се земаат предвид високите летни температури.

Оваа координа е идеална и за дневни и за вечерни опции, а можете да ја комбинирате со патики и сандали со ниска или висока потпетица.

Резултатот е впечатлив и модерен изглед.

Блејзерот можете да го нарачате ТУКА , а шорцевите на овој ЛИНК .

Search