This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Еден романтичен фустан во три различни бои

Романтичен и женствен фустан е модно парче кое има место во секој женски плакар.
Овој фустан е идеален избор за различни пригоди во текот на летната сезона, па затоа е безвременски подарок без разлика на трендовите.

Во денешниот избор за MUST HAVE обрнуваме внимание на прекрасен и уникатен модел на женски фустан од нашата летна колекција.

Ова софистицирано парче во совршено дефиниран елегантен крој се карактеризира со импресивен врв од тантела, додека долниот дел е набран со суптилен страничен шлиц. Резултатот е беспрекорен летен фустан кој можете да го носите во специјални пригоди со високи потпетици, но и во порелаксирани комбинации со ниски сандали, кломпи или патики.

Фустанот е достапен во црна, бела и розова боја. Купете го изгледот ТУКА .

Search