This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Манго жолта победа ова лето

Дали знаевте дека постои поинаков тренд во бојата кога е модата во прашање, кој две години се мачи да го освои светот на модата и конечно ова лето 2019 година? Запознајте го „Невен жолт“ или манго жолт - поамбициозен и потопол жолт тон што ја одбележа оваа летна сезона.

Без разлика дали се работи за облека или аксесоари, невен жолтата е дефинитивно боја која ќе ви ја зголеми енергијата кога ќе ја носите.

Предложено од Елена Лука а нашата линија „ Основна “ е овој едноставен и убав фустан со широк струк тоа е опција доколку сакате да го истакнете струкот, сафари ракави кои можете да ги носите спуштени или исправени и копчиња кои одат по целата должина на фустанот кој е во долниот дел. Дополнително е извезено со топли портокалови риги кои во комбинација со манго жолта едноставно плен.

За чевли, препорачуваме високо перфорирани каубојци но можете и да ги комплетирате со сандали од коноп што ќе ви даде ориентален изглед.

Додатоците кои би му ги препорачале се чанти направени од природни материјали .

Не заборавајте да ЈАЗГЛЕДНЕТЕ нашата нова онлајн продавница .

Search