This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

ЕЛЕК- НАЈДОБРО РЕШЕНИЕ ЗА ЕСЕНСКИТЕ ДЕНОВИ.

Почнувајќи од преодниот период, кога сè уште не сме подготвени за јакни и капути, па се до студените есенски денови кога ни треба дополнително затоплување, елеците ќе се носат во различни должини, материјали, дезени…

Удобни и чук, елеците се одлични за студените денови.

Совршено стојат со фармерки и кошули со долги ракави, како и со здолништа и високи чизми. Од спортски модели до елегантни модели, оваа есен ќе биде во знакот на модерни елеци .

Проверете ја и нашата Деним колекција која има -30% попуст овој викенд.

Search