This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Совршен додаток: новите чанти Elena Luka за модерните жени

Дали барате чанта која ќе ги задоволи сите ваши потреби - да биде голема по големина, да биде практична, квалитетна и естетски совршена?

Такви се новите модели од нашиот бренд Елена Лука.

Имајќи ја современата и напредна жена во фокусот на инспирацијата, ги направивме нашите нови модели на чанти кои ќе ги обединат сите елементи што оваа жена ги бара во ваков моден додаток.

Новите чанти се изработени од висококвалитетен материјал, со уникатен дизајн, збогатени од едната страна со нитни, што ги прави уште повпечатливи. Внатрешноста е брендирана и создадена од водоотпорен материјал, па затоа е целосно квалитетен производ.

Станува збор за производ изработен по нарачка од странство, кој повторно го подигнува нивото на пласман на производите на модната куќа, а во исто време уште еднаш покажува почит кон своите клиенти обезбедувајќи им нешто ново, квалитетно, дизајнерско и уникатно!

- Во последниот период работевме посветено сакајќи да ги израдуваме нашите бројни фанови со нови производи. Чантите се достапни во две големини, а има три модели. Жените кои го преферираат деловниот стил, својот нов омилен моден додаток ќе го пронајдат во големата чанта со цврсти рачки, додека оние кои сакаат нешто поелегантно ќе имаат можност да изберат модел на плик – мала чанта со синџир – велат нашите дизајнери.

Чантите се достапни во пет бои - бела, пастелно розова, беж, црна и кафена - палета која ги задоволува речиси сите вкусови и е идеална за различни комбинации.

Некои од новите модели се веќе достапни во салоните на Елена Лука во Капиштец, ГТЦ и Аеродром, како и во онлајн продавницата - elenaluka.com .

Уште една возбудлива информација сподели модната куќа - наскоро чантите ќе бидат дополнети со колекција чевли.

Имајќи ги предвид сите овие информации, во Елена Лука не очекува возбудлива пролет.

Проверете ги торбите ТУКА .

Search