This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

ШОПИНГ ВИКЕНД ВО ЕЛЕНА ЛУКА: ЛИНИЈАТА ДЕНИМ СО 30% ПОПУСТ!

Викендов Елена Лука подготвува ексклузивни попусти!

Една од најбараните колекции, линијата Деним, викендов (18-20 октомври) ќе биде достапна со 30% попуст, што е одлична можност да ги набавите омилените фармерки парчиња со супер цени.

Колекцијата е достапна за продажба во ателјето на брендот, како и во е-продавницата на Елена Лука, каде што можете да ја погледнете целата палета на понуди.

Безвременските фармерки уживаат култен статус во светот на модата, независно од актуелните трендови и затоа инвестирањето во парчиња фармерки е секогаш вредно и вредно.

Линијата „Деним“ на Елена Лука вклучува широк избор на тексас јакни, елеци, фармерки во различни должини, украсени со детали кои ја истакнуваат нивната посебна естетика.

Фармерките прилегаат во секој стил и во различни стилски комплети, па можете да ги комбинирате во дневен, лежерен, но и поелегантен, женствен изглед.

Ви прикажуваме неколку различни варијанти како можете да го имплементирате во вашиот изглед оваа есен.

Уживајте во викенд шопинг со Елена Лука!

Исто така, можете да ги погледнете нашите ОКТОМВРИСКА РАСПРОДАЖБА и ДОБИЈТЕ 50% ПОПУСТ ЗА СИТЕ КАПУТИ!

Земено од: Fashionel.mk

Search