This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

ОКТОМВРИСКА РАСПРОДАЖБА – ДОБИЈТЕ 50% ПОПУСТ ЗА СИТЕ КАПУТ

Како што се намалуваат температурите, неизбежна е потребата за убаво палто. Елена Лука нуди неколку модели на капути кои ги задоволуваат вкусовите на најпребирливите дами.

Во колекцијата капути есен/зима 2019 има модели за сечиј вкус.

Доминираат есенските палта како и бундите кои се совршени за сезоната што доаѓа. Совршено можете да комбинирате со здолништа и тесни панталони или хеланки.

Во моментов оваа колекција е вклучена ПРОДАЖБА со попуст од – 50%. Не пропуштајте, погледнете ги сите модели ТУКА и изберете го оној кој најмногу ви одговара.

Search