This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Есен тренд - време за трикотажа

Би сакале да останеме засекогаш кон крајот на септември и почетокот на октомври. Зошто?

Затоа што времето не е премногу студено и не е премногу топло, не е премногу темно навечер, но доволно светло наутро за да ви даде енергија. И тоа е совршено време да почнете да носите плетени парчиња. Не оние густите зимски џемпери, туку елегантни и тренди трикотажа. И зошто го сакаме? Затоа што е разноврсна, пријатна, може да се носи во голема големина или тесна, и изгледа одлично со фармерки. Тоа е единственото парче облека што се чувствува како да добивате прегратка. А ние ги имаме совршените парчиња кои ќе направат да изгледате како да сте излегле од моден магазин.

Голи со нас и дознајте ги најголемите трендови во плетењето - и тие можат да бидат ваши со кликнување на копче.

Значи, да почнеме со…

Усогласување на коорди

Ние ги скршиме координациите оваа сезона и сакаме да ни се придружите! Најдоброто нешто во врска со овие координи е тоа што не треба да размислувате што треба да носите - ќе бидете облечени да убивате без да размислувате за тоа. Еве некои од нашите омилени.

Троделна црна коорда

Лаванда Коорд

Праска координација

Скокачки фустани

Оваа сезона е за лукс трикотажа и плетени гази. Без разлика дали одите за вечер или едноставно сакате да изгледате супер стилски во текот на денот, фустанот со џемпер е главен тренд. И не сакавме да ве оставиме да виси, па ги смисливме овие.

Црно-бел џемпер фустан

Фустан со исечен врат

Завиткајте фустани

Изгледа кул, се чувствува кул… и пријатно. Што повеќе сакате во фустан? Одлични и за оние со пополни фигури, фустаните за обвивка се задолжителна класика за секоја сезона.

Мастило сина обвивка фустан

Обвивка фустан

Пруги - пруги насекаде

Пругите никогаш не излегуваат од мода. Особено ако е во овие топли есенски бои кои едноставно врескаат пријатно. Ве потсетуваат на топол камин, седите со шолја чај (или кафе) со саканата личност, додека надвор врне.

Пруга туника

Џемпер со исечок на рамената

Класик со пресврт. Нешто што ќе ве загрее и со стил. Овој џемпер додава посебен шмек на вашите сини фармерки и патики и се чувствува како стилска инвестиција.

Бел џемпер со исечени рамена

Црн џемпер со исечени рамо

Search