This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Сатенска наметка за забави Margaux

999LS4515-38

Овој партиски фустан со долги ракави е исполнет со гламурозни референци на Студио 54 во доцните 70-ти. Како знак на треперливите ансамбли од таа ера, оваа наметка е исечена од сјаен црн сатен со елегантен воз за да се подобри поставената силуета. Има висок шлиц и V деколте што е совршено за врамување на привезок ѓердан.

  •    Детали за производот - Скриен патент за сигурно прицврстување.
  •    Како е направен - 65% акрилик, 29% полиамид, 6% еластин

1 item left

Search