This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Гума за џвакање

MT-0172

Розова сензација отсликана во мини фустан без ракави со суптилни набори и впечатлив детал кој му дава романтичен шмек.

Совршен за секоја млада дама која сака романтика и женственост.

Ова мини розово парче комбинира елеганција и младешки дух во разиграна летна нијанса.

Тродимензионалниот цвет е само шлаг на тортата, оставајќи печат на уникатна креација во розова боја.

1 item left

Search