This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Дводелен пролетен комплет сако и здолниште во пастелно сина нијанса

Комбинацијата од две елегантни парчиња, сако и здолниште, е присутна одамна во модниот свет, без разлика на трендовите и годишните времиња.

Затоа за модните дизајнери и брендови секогаш е предизвик да ја модифицираат оваа комбинација, која се смета за класика, според нивната автентична визија.

Како дел од нашата линија „Sky's flowers“ ни нудиме богат избор на женствени комбинации, вклучувајќи го овој шик дводелен комплет јакна во крој на пеплум и здолниште во комбинација со тантела, во пастелно сина нијанса.

Ова е комбинација која овозможува разновиден изглед - деловен, женствен и порелаксиран изглед, во зависност од тоа како и со кои модни додатоци ќе го комбинирате.

Блејзерот погледнете го на овој ЛИНК , а здолништето ТУКА .

Search