This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Емералд волшебна наметка

900IF012

Полноќниот блескав фустан зрачи со елеганција и привлечност. Прецизно изработен со светкави светки, ова црно ремек-дело покажува неверојатно V-деколте што ја нагласува клучната коска. Рушевите детали напред додаваат длабочина и димензија, кулминирајќи со страничниот процеп до бедрата, кој нуди примамлив поглед на ногата. Надополнувајќи ја својата силуета што одговара на формата, наметката грациозно се протега до подот. Драматичните издувани раменици даваат современ допир на инаку безвременско парче. Совршен за гала настани, афери за црвениот тепих или за секоја прилика каде што е најважно да се направи незаборавен влез. Комбинирајте со statement обетки и штикли со прерамки за да го комплетирате изгледот.

1 item left

Search