This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Sale

Linen torquise spring shirt dress

901MT0084-torquise

Овој ултра модерен модел на кошула-фустан е „Must have“ за претстојната сезона. Изработен е од пријатен лен, достапен во неколку свежи и впечатливи нијанси (тиркизна, розова и сина), во атрактивен крој со отвор во делот кај половината, што го прави неодоливо шармантен. Веќе го замислувате во вашите летни комбинации?

1 item left

Search