elena luka your fashion society with export 04

Golden Collections

SHOW FILTER
Showing 1–12 of 118 results
Scarf
Hot
New
Out of Stock

SKU: 926ELW

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (20 items)

PRODUCT TYPE: Scarf

VENDOR: Elena Luka

Марамите се еден од омилените модни додатоци на дамите, кои можат многу да придонесат за елегантен и луксузен изглед. ЕЛЕНА ЛУКА смета дека секоја жена е посебна, па токму затоа затоа заслужува и посебни нешта. Марамите создадени од префинет материјал...

€24.29
Blazer
Hot
New
Out of Stock

SKU: 906EL10009

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (3 items)

PRODUCT TYPE: Blazer

VENDOR: Elena Luka

Тиролка и палто со преклоп и асиметрични набори - одличен комплет со потпис на ЕЛЕНА ЛУКА кога сакате да покажете елеганција, но и професионален изглед. Поради кројот, горниот дел одговара на различни типови тело, а бојата го прави овој комплет...

€100.40
38
40
42
44
Pants
Hot
New
Out of Stock

SKU: 903EL10011

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (3 items)

PRODUCT TYPE: Pants

VENDOR: Elena Luka

Тиролка и палто со преклоп и асиметрични набори - одличен комплет со потпис на ЕЛЕНА ЛУКА кога сакате да покажете елеганција, но и професионален изглед. Поради кројот, горниот дел одговара на различни типови тело, а бојата го прави овој комплет...

€51.82
38
40
42
44
Grace Jones
Hot
New
Out of Stock

SKU: grace-jones-38

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (1 item)

PRODUCT TYPE: Set

VENDOR: Elena Luka

Corset with sweetheart cut, skinny pants and sequin jacket with ruffles on the front and on the sleeves.

€234.82
38
40
All Set
Corset
Jacket
Pants
Metallic Pants
Hot
New
Out of Stock

SKU: 903EL10012/1

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (9 items)

PRODUCT TYPE: Pants

VENDOR: Elena Luka

Модерно, урбано, шик и удобно - токму таква е оваа street style комбинација од Елена Лука.Сребрените панталони со металик сјај се апсолутен фаворит сезонава. Висок струк со ластик, широки ногавици, џебови и материјал кој го привлекува вниманието - панталоните се...

€68.02
36
38
40
42
44
Caftan Dress
Hot
New
Out of Stock

SKU: 900EL10025

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (3 items)

PRODUCT TYPE: Dress

VENDOR: Elena Luka

€165.18
38-42
44-48
Vest
Hot
New
Out of Stock

SKU: 907EL10018

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (21 items)

PRODUCT TYPE: Vest

VENDOR: Elena Luka

€110.12
universal size
Short satin dress
Hot
New
Out of Stock

SKU: AT0071

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (2 items)

PRODUCT TYPE: Dresses

VENDOR: Elena Luka

Краткиот сатенски фустан на преклоп, со совршено дефиниран крој што суптилно го истакнува струкот, е парче модна магија која ќе ве издвои независно во каква прилика и амбиент го носите. Дискретниот сјај и дезенираната ткаенина со зелено-виолетови флорални мотиви го...

€275.30
36
38
40
42
Satin dress
Hot
New
Out of Stock

SKU: SI0017

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (2 items)

PRODUCT TYPE: Dresses

VENDOR: Elena Luka

Доколку преферирате макси должина, ЕЛЕНА ЛУКА за вас дизајнираше два сензуални модели на сатенски фустани. Првиот впечаток е: Фустан на кој не можам да му одолеам. Затоа што има посебен дизајнерски шмек, изработен од раскошен флорален сатен, а струкот е...

€242.91
36
38
40
42
Satin dress
Hot
New
Out of Stock

SKU: SI0017

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (2 items)

PRODUCT TYPE: Dresses

VENDOR: Elena Luka

Доколку преферирате макси должина, ЕЛЕНА ЛУКА за вас дизајнираше два сензуални модели на сатенски фустани. Првиот впечаток е: Фустан на кој не можам да му одолеам. Затоа што има посебен дизајнерски шмек, изработен од раскошен флорален сатен, а струкот е...

€242.91
36
38
40
42
Sleeveless shirt
Hot
New
Out of Stock

SKU:

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (1 item)

PRODUCT TYPE: Shirts & Tops

VENDOR: Elena Luka

Amazing summer Sleeveless shirt in champagne 

€140.89
36
38
40
42
Sleeveless shirt
Hot
New
Out of Stock

SKU:

BARCODE:

AVAILABILITY: In stock (1 item)

PRODUCT TYPE: Shirts & Tops

VENDOR: Elena Luka

Amazing summer Sleeveless shirt in white 

€140.89
36
38
40
42
Someone purchased9 minutes ago from Ohrid
Someone purchased7 minutes ago from Skopje
Someone purchased9 minutes ago from Skopje
Someone purchased9 minutes ago from Skopje
Someone purchased9 minutes ago from Valandovo
Someone purchased2 minutes ago from Kriva Palanka
Someone purchased7 minutes ago from Prilep
Someone purchased4 minutes ago from Kumanovo
Someone purchased4 minutes ago from Strumica
Someone purchased2 minutes ago from Negotino
Someone purchased1 minute ago from Radovis
Someone purchased7 minutes ago from Kumanovo
Someone purchased3 minutes ago from Prilep
Someone purchased5 minutes ago from Kocani
Someone purchased8 minutes ago from Strumica
Someone purchased1 minute ago from Skopje
Someone purchased3 minutes ago from Skopje
Someone purchased7 minutes ago from Kriva Palanka
Someone purchased9 minutes ago from Kumanovo
Someone purchased1 minute ago from Skopje

We and selected third parties use cookies or similar technologies for technical purposes and, with your consent, for other purposes as specified in the privacy policy. You can consent to the use of such technologies by using the “Accept”

elena luka your fashion society with export 04