Blazer and Skirt Set

Out Of Stock

Сет составен од сако и здолниште. Сакото е составено од чоја со нашивни ленти што се обединуваат и создаваат рустична композиција со елементи што асоцираат на македонски филигран. Навезените стаклени камчиња го комплетираат богатиот изглед. Здолништето е со миди должина изработено од чоја со прав крој и е лесно за комбинирање со други парчиња.

Product Code: G/06/4-135;902LS1613-1

Available Options

* Size:

18,400 ден.

Ex Tax: 15,593 ден.
Qty:    
Details
Fabric Blazer: 60% Polyester, 40% rayon / Skirt: 80% Rayon, 20% polyester
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: