Denim Jumpsuit "Ethno"

In Stock

Комбинезон од колекцијата „Етно“ изработен од џинс во комбинација со сатен. Кројот е едноставен и акцентот е поставен на корсетот. Формата е преземена од македонскиот традиционален костим и е стилизирана. Ви препорачуваме да го носите на вечерни излегувања.

Product Code: 920LS1421

Available Options

* Size:

7,800 ден.

Ex Tax: 6,610 ден.
Qty:    
Details
Fabric Denim, Sateen
Color Dark blue and red combination
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: