Short Dress

In Stock

Краток сјаен фустан што во конструкцијата асоцира на кошула. Јаката е асиметрична, рачно моделиран во долниот дел и геометриски 3Д слоевит детаљ. Изгледајте гламурозно со доза самоувереност што секоја комплетна жена треба да ја потенцира.

Product Code: 901MZ0196

Available Options

* Size:

7,300 ден.

Ex Tax: 6,187 ден.
Qty:    
Details
Fabric Sateen
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: