Dresses

Refine Search

Sort By:
Show:
Display:
 
Зашеметувачки добар фустан со кој ќе внесете искра во вашата гардероба. Фустан со миди должина што с..
12,500 ден.
Ex Tax: 10,593 ден.
Бидете едноставни, а сепак впечатливи и секогаш модерни со модната куќа Елена Лука. Краток фустан во..
12,900 ден.
Ex Tax: 10,932 ден.
Кога страста и моќта од црвената ќе ја смекнат отвореноста и чистотата од белата се добива розовата ..
Enquire about price
Класа прикажана на вистински стилски начин. Уникатна тоалета за љубителите на доброто облекување и з..
Enquire about price
Совршена фигура постигната со модерната и елегантна линија карактеристична за модната куќа Елена Лук..
12,000 ден.
Ex Tax: 10,170 ден.
Елеганцијата никогаш не излегува од мода. Фустанот е изработен од жоржет во заситена зелена боја, на..
Enquire about price
Фустан со класична конструкција изработен од памучен сатен и штоф со уникатен дезен. Изразот околу в..
9,300 ден.
Ex Tax: 7,881 ден.
Бидете најдобро облечени за секоја свеченост. Фустан изработен од сатен и тантела со дезен од крупни..
6,300 ден.
Ex Tax: 5,339 ден.
Црната боја во комбинација со дезенираниот сатен делува софистицирано, а цевчестите мониста што се н..
Enquire about price
Елена Лука ја остварува секоја ваша замисла како да изгледа совршениот фустан според вас. Фустанот е..
Enquire about price
Ултра модерен фустан во црна боја изработен од памучен сатен. Животинскиот принт на ременот го истак..
Enquire about price
Впечатлив дизајн и шармантен изглед што модната куќа „Елена Лука“ го создава водена од вечната инспи..
Enquire about price
Блеснете во овој фустан од „Елена Лука“ изработен од памучен сатен комбиниран со бронзен шљокест мат..
9,300 ден.
Ex Tax: 7,881 ден.
Архитектонски и интересен стил. Фустан што се одликува со впечатливи детали на струк, транспарентен ..
9,700 ден.
Ex Tax: 8,220 ден.
Оставете печат на секоја посебна прилика. Специфично за овој фустан е незаменливата црно-бела комбин..
7,300 ден.
Ex Tax: 6,187 ден.
Зашеметувачки добар фустан со кој ќе внесете искра во вашата гардероба. Фустан со миди должина што с..
12,500 ден. Ex Tax: 10,593 ден.
Бидете едноставни, а сепак впечатливи и секогаш модерни со модната куќа Елена Лука. Краток фустан во..
12,900 ден. Ex Tax: 10,932 ден.
Кога страста и моќта од црвената ќе ја смекнат отвореноста и чистотата од белата се добива розовата ..
Класа прикажана на вистински стилски начин. Уникатна тоалета за љубителите на доброто облекување и з..
Совршена фигура постигната со модерната и елегантна линија карактеристична за модната куќа Елена Лук..
12,000 ден. Ex Tax: 10,170 ден.
Елеганцијата никогаш не излегува од мода. Фустанот е изработен од жоржет во заситена зелена боја, на..
Фустан со класична конструкција изработен од памучен сатен и штоф со уникатен дезен. Изразот околу в..
9,300 ден. Ex Tax: 7,881 ден.
Бидете најдобро облечени за секоја свеченост. Фустан изработен од сатен и тантела со дезен од крупни..
6,300 ден. Ex Tax: 5,339 ден.
Црната боја во комбинација со дезенираниот сатен делува софистицирано, а цевчестите мониста што се н..
Елена Лука ја остварува секоја ваша замисла како да изгледа совршениот фустан според вас. Фустанот е..
Ултра модерен фустан во црна боја изработен од памучен сатен. Животинскиот принт на ременот го истак..
Впечатлив дизајн и шармантен изглед што модната куќа „Елена Лука“ го создава водена од вечната инспи..
Блеснете во овој фустан од „Елена Лука“ изработен од памучен сатен комбиниран со бронзен шљокест мат..
9,300 ден. Ex Tax: 7,881 ден.
Архитектонски и интересен стил. Фустан што се одликува со впечатливи детали на струк, транспарентен ..
9,700 ден. Ex Tax: 8,220 ден.
Оставете печат на секоја посебна прилика. Специфично за овој фустан е незаменливата црно-бела комбин..
7,300 ден. Ex Tax: 6,187 ден.