Dresses

Refine Search

Sort By:
Show:
Display:
 
Фустан со миди должина и вкрстени прерамки во светло розова нијанса што ќе ја истакне вашата женстве..
9,300 ден.
Ex Tax: 7,881 ден.
..
Enquire about price
..
Enquire about price
Долг свечен фустан, комбинација од зелен жоржет и крем памучен сатен, со интересни пресеци, долги ра..
Enquire about price
Трико фустан до колена, во две бои, со монтажен колан на копчиња, со аптент на заден дел. Уникатн..
7,300 ден.
Ex Tax: 6,187 ден.
Тиркизно фустанче од памучен сатен и чипка во горен дел, на преден дел исечена форма, со должина над..
8,300 ден.
Ex Tax: 7,034 ден.
Корсет фустан со push up и фишбан, позади со шнирање, со појас и копчиња. Должината е над колена. Ко..
14,200 ден.
Ex Tax: 12,034 ден.
Тесен фустан со прерамки и рачни детали на струк. Моделот може да се изработи по Ваша мерка. ..
6,900 ден.
Ex Tax: 5,848 ден.
Фустан со деколте во V изглед, со push up и должина до над колена. Изработен е од црн брокат со дезе..
7,300 ден.
Ex Tax: 6,187 ден.
Фустан  дел од сиб памучен сатен, корсет форма со push up и фишбан, везена руска крагна и везен..
Enquire about price
Фустан со раскошен изглед, од црн органтин, со аплицирана златна чипка на корсетот. Големина до..
Enquire about price
Црн класичен фустан од орагантин. На предната страна пократок, на задната подолг, со транспарентен к..
Enquire about price
Фустанот е изработен од ламе и црн органтин, напред краток а позади подолг. На горниот дел од заднат..
Enquire about price
Специјална креација за специјална пригода изработена од памучен сатен и жоржет. По должината на торз..
Enquire about price
Грациозноста е нешто кое најтешко се постигнува при модното изразување. Задача на модната куќа Елена..
Enquire about price
Фустан со миди должина и вкрстени прерамки во светло розова нијанса што ќе ја истакне вашата женстве..
9,300 ден. Ex Tax: 7,881 ден.
Долг свечен фустан, комбинација од зелен жоржет и крем памучен сатен, со интересни пресеци, долги ра..
Трико фустан до колена, во две бои, со монтажен колан на копчиња, со аптент на заден дел. Уникатн..
7,300 ден. Ex Tax: 6,187 ден.
Тиркизно фустанче од памучен сатен и чипка во горен дел, на преден дел исечена форма, со должина над..
8,300 ден. Ex Tax: 7,034 ден.
Корсет фустан со push up и фишбан, позади со шнирање, со појас и копчиња. Должината е над колена. Ко..
14,200 ден. Ex Tax: 12,034 ден.
Тесен фустан со прерамки и рачни детали на струк. Моделот може да се изработи по Ваша мерка. ..
6,900 ден. Ex Tax: 5,848 ден.
Фустан со деколте во V изглед, со push up и должина до над колена. Изработен е од црн брокат со дезе..
7,300 ден. Ex Tax: 6,187 ден.
Фустан  дел од сиб памучен сатен, корсет форма со push up и фишбан, везена руска крагна и везен..
Фустан со раскошен изглед, од црн органтин, со аплицирана златна чипка на корсетот. Големина до..
Црн класичен фустан од орагантин. На предната страна пократок, на задната подолг, со транспарентен к..
Фустанот е изработен од ламе и црн органтин, напред краток а позади подолг. На горниот дел од заднат..
Специјална креација за специјална пригода изработена од памучен сатен и жоржет. По должината на торз..
Грациозноста е нешто кое најтешко се постигнува при модното изразување. Задача на модната куќа Елена..