Есен 2019

Нарачајте сега!

Додатоци

Нарачајте сега!

Чанти

Нарачајте сега!

New In

Претплатете се на нашиот билтен
и добивајте попусти до 70%

Први дознајте за новитетите, специјалните понуди и другите информации за попусти

Одбрани

Најпродавани

Fall 2019

Од нашиот блог

Запознајте се со Black Lisa- црн фустан кој е задолжително парче во ормарот на секоја дама

Дамите кои се стремат кон елегантен и префинет изглед со леснотија ќе го создадат својот идеален свечен стајлинг благодарение на Њујорк колекцијата

Најпознати мудрости за модата и стилот

Дизајнерите се сметаат за неверојатно креативни луѓе, но освен со материјалите тие добро се снаоѓаат и со зборовите. Ова се најпознатите мудрости

Како да се биде стилски по 40-те години: Модни правила од Анџелина Џоли

Познатата актерка Анџелина Џоли има 42 години, но сепак сеуште е една од најпосакуваните жени на планетата. Секако, тоа не е само

Среќата е во малите нешта, но и во добриот аутфит

Секојдневно се прашуваме што не прави среќни, што не прави исполнети? Дали можеби луѓето околку нас? Дали  местата кои ги посетуваме? Дали

Бесплатна испорака
Гаранција за враќање
24/7 Помош