elena luka your fashion society with export 04

Hot
New
In stock
Out of Stock

Short satin dress

SKU: AT0071

€275.30

Hurry up! Sales Ends In

Hurry! Only 2 Left in Stock!

36
38
40
42
Fast Shipping
Stripe Shopify Secure AES 256bit PayPal Visa MasterCard Discover Network American Express McAfee Secure
PRODUCT INFORMATION
Additional Info
CUSTOMER REVIEWS
PRODUCT INFORMATION

Краткиот сатенски фустан на преклоп, со совршено дефиниран крој што суптилно го истакнува струкот, е парче модна магија која ќе ве издвои независно во каква прилика и амбиент го носите. Дискретниот сјај и дезенираната ткаенина со зелено-виолетови флорални мотиви го потенцира впечатокот, а моделот инспирира да го комбинирате во различни дневни и вечерни варијанти: со ниски сандали преку ден или високи потпетици навечер. Матурска или апсолвентска прослава, роденден, свадбена свеченост можеби? Идеалниот модел веќе го имате...

 
PRODUCT INFORMATION
 

CUSTOMER REVIEWS
Someone purchased5 minutes ago from Prilep
Someone purchased8 minutes ago from Skopje
Someone purchased4 minutes ago from Kriva Palanka
Someone purchased6 minutes ago from Strumica
Someone purchased2 minutes ago from Debar
Someone purchased1 minute ago from Prilep
Someone purchased3 minutes ago from Berovo
Someone purchased3 minutes ago from Prilep
Someone purchased1 minute ago from Strumica
Someone purchased2 minutes ago from Negotino
Someone purchased6 minutes ago from Gostivar
Someone purchased9 minutes ago from Valandovo
Someone purchased6 minutes ago from Valandovo
Someone purchased6 minutes ago from Kumanovo
Someone purchased9 minutes ago from Debar
Someone purchased8 minutes ago from Prilep
Someone purchased9 minutes ago from Krushevo
Someone purchased7 minutes ago from Strumica
Someone purchased1 minute ago from Bitola
Someone purchased4 minutes ago from Skopje

We and selected third parties use cookies or similar technologies for technical purposes and, with your consent, for other purposes as specified in the privacy policy. You can consent to the use of such technologies by using the “Accept”

Short satin dress

Short satin dress

€275.30
36
38
40
42
elena luka your fashion society with export 04