Long Dress "Ethno"

Out Of Stock

Долг фустан од колекцијата „Етно“ со успешен спој од материјали. Конструкцијата е специфична со форми карактеристични за традиционалната македонска носија, а вие ќе изгледате уникатно доколку токму овој фустан е вашиот избор за ваше претставување на настан од свечен тип.

Product Code: 901NK295

Available Options

* Size:

12,300 ден.

Ex Tax: 10,424 ден.
Qty:    
Details
Fabric Organtin, Sateen
Color Black nad white combination
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: