Black Dress "Ethno"

 

Краток фустан од колекцијата „Етно“ со едноставен крој во кој се нагласува етно мотивот во самата форма на фустанот. Можете да го носете на вашето работно место притоа извршувајќи ги вашите работни обврски или во град за секојдневните активности. Во деновите со пониски температури можете да го комбинирате со капут од истата колекција.

Product Code: 901LS1458
Enquire about price
Details
Fabric Cloth
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: