Dress "Ethno"

Out Of Stock

Краток фустан од колекцијата „Етно“ изработен од висококвалитетен пуплин. Кројот е едноставен и со форма што многу асоцира на македонски етно костим. Деталите се рачно изработени од памучен конец. Носете го на вашето работно место или на настани од свечен тип.

Product Code: 901LS1453

Available Options

* Size:

6,300 ден.

Ex Tax: 5,339 ден.
Qty:    
Details
Fabric Poplin
Color White
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: