Coat

In Stock

Драматична визија за љубителите на модата што ја разбираат и интерпретираат на поинаков начин. Капут изработен од кепер со висок процент памук што создава пријатно чувство додека го носите. Во незаменливата и единствена црно-бела комбинација.

Product Code: 906D10024

Available Options

* Size:

14,900 ден.

Ex Tax: 12,627 ден.
Qty:    
Details
Fabric Cotton (keper), Lace
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: