Coat

In Stock

Капут изработен од кепер во впечатлива земјена боја. Конструкцијата во А-силуета го издолжува телото, додека нашиените ленти од вештачка кожа го красат начинот на закопчување и придонесуваат за уникатноста на капутот.

Product Code: 906LS1556

Available Options

* Size:

12,000 ден.

Ex Tax: 10,170 ден.
Qty:    
Details
Fabric Cotton (keper), Imitation Leather
Color Brick red
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: