Coat

In Stock

Капут изработен од чоја во бордо нијанса која ќе направи да изгледате отмено и женствено. Дополнително е навезе со монисти и стаклени камчиња кои ја украсуваат визијата во целост и ја доведуваат близу перфекција.

Product Code: G/11/A-002

Available Options

* Size:

9,300 ден.

Ex Tax: 7,881 ден.
Qty:    
Details
Fabric Felt
Color Bordo
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: