Blazer "Fashion Force"

 

Колекцијата “Fashion Force” се состои од стилски парчиња со строга линија. И секое парче од неа перфектно може да се вклопи во вашиот бизнис аутфит. Кадифето во карактеристична боја, нашивните ленти и неповторливата конструкција ја создаваат силната визија што нема да остане незабележана.

Product Code: G/06/4-101A
Enquire about price
Details
Fabric 98% Cotton, 2% Elastane
Color Gray
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: