Blazer "Dalga"

 

Сако од колекцијата „Етно“ изработено од трико со едноставна линија. Формата претставува интерпретација на македонски етно мотив. Доколку сакате да изгледате префинето на вашето работно место, комплетирајте го со здолниште од истата колекција.

Product Code: 906LS1438
Enquire about price
Details
Fabric Tricot
Color White
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: