White Blazer "Ethno"

In Stock

Сако од колекцијата „Етно“ изработено од чоја со висок квалитет и мекост. Во конструкцијата со која се истакнува струкот се оживуваат формите што ја претставуваат облеката на македонскиот народ во минатото. Комбинирајте го со панталони и кошула или одберете ја поженствената варијанта со краток фустан и пленете со вашиот деловен изглед.

Product Code: 906LS1435

Available Options

* Size:

6,700 ден.

Ex Tax: 5,678 ден.
Qty:    
Details
Fabric Felt
Color White
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: