Pelerine

In Stock

Ладните денови не се пречка да изгледате модерно и софистицирано. Чојата содржи висок процент волна што затоплува. На работно место или во град дополнете го стајлингот со долги ракавици за поженствена визија.

Product Code: 906MZ0197

Available Options

* Size:

6,300 ден.

Ex Tax: 5,339 ден.
Qty:    
Details
Fabric Felt, Sateen
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: