Jacket "Golden Reins"

 

Кожно плато, на предната страна обложено со шљокици, со должина до мали колкови. Палтото е со ракави.

Уникатна креација, дел од колекцијата „Златни узди“ SS2014.
Проверете ги деталите и на другите модели од колекцијата - кликнете тука.

Product Code: 906VI0049
Enquire about price
Details
Fabric 50% Leather, 50% Polyester
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: