Bolero

In Stock

Елегантно болеро инспирирано од предренесансниот период. Интерпретацијата се состои од висококвалитетен сатен и стаклени камења што светкаат во композиција што асоцира на цвет. Носете го во сопствена креација или со фустан што ви го препорачува Елена Лука.

Моделот може да се изработи по Ваша мерка.

Product Code: G/21/01 -016

Available Options

* Size:

6,500 ден.

Ex Tax: 5,509 ден.
Qty:    
Details
Fabric 50% Polyester, 30% Silk, 20% Rayon
Color Violet
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: