Blouse and Skirt Set

In Stock

Сет составен од макси здолниште и транспарентна блуза. Иновативно и дизајнерско решение. Здолништето е со крој „сирена“ паспулирано во визуелно графички форми, додека блузата е на делови транспарентна, а шљокиците упадливо светкаат и придонесуваат за уште поефектен изглед.

Моделот може да се изработи по Ваша мерка.

Product Code: G/02/B-028

Available Options

* Size:

9,200 ден.

Ex Tax: 7,797 ден.
Qty:    
Details
Fabric 60% Polyester, 30% Rayon, 10% Elastane
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: