Skirt "Golden Reins"

Out Of Stock

Краток фустан до колена, изработен од бел памучен сатен. На предниот дел има фалти кои даваат форма на моделот, а на задната има шлиц. Појасот на предниот дел е со триаголна форма. Закопчувањето е на задната страна со скриент патент.

Уникатна креација, дел од колекцијата „Златни узди“ SS2014.
Проверете ги деталите и на другите модели од колекцијата - кликнете тука.

Product Code: 902VI0055

Available Options

* Size:

8,700 ден.

Ex Tax: 7,373 ден.
Qty:    
Details
Fabric 60% Rayon, 35% Polyester, 5% Elastane
Color White
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: