Skirt "Golden Reins"

 

Долго здолниште од црн органти со интересни полукружни кроења и завршеток со лајсна. Се закопчува на задниот дел со патент и копче.

Уникатна креација, дел од колекцијата „Златни узди“ SS2014.
Проверете ги деталите и на другите модели од колекцијата - кликнете тука.

Product Code: 902NK0475-1
Enquire about price
Details
Fabric 100% Polyester
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: