Transparent Blouse

In Stock

Доколку сте вечен почитувач на најактуелните тренди парчиња, тогаш ова транспарентна блуза одлично би се вклучила во вашиот плакар. Шљокиците светкаат впечатливо и придонесуваат за уште поефектен изглед.

Моделот може да се изработи по Ваша мерка.

Product Code: G/05/4-049

Available Options

* Size:

6,200 ден.

Ex Tax: 5,254 ден.
Qty:    
Details
Fabric 70% Polyester, 25% Rayon, 5% Elastane
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: