Silk Shirt

Out Of Stock

Прикажете ја дамата во вас со помош и следете ја и овој пат линијата препознатлива за „Елена Лука“. Свилена кошула во црно-бела комбинација за вашиот бизнис аутфит што ќе го дополните со панталони со крој тип цигара.

Моделот може да се изработи по Ваша мерка.

Product Code: 905NK0104

Available Options

* Size:

7,900 ден.

Ex Tax: 6,695 ден.
Qty:    
Details
Fabric Silk
Color Black and white combination
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: