Silk Shirt

Out Of Stock

Свилена кошула со црно-бела комбинација од бои. Конструкцијата е составена од транспарентни парчиња свила слоевито поставени и беби јака. Бидете свои и единствени на следната забава што ви претстои.

Моделот може да се изработи по Ваша мерка.

Product Code: 901NK0059

Available Options

* Size:

9,300 ден.

Ex Tax: 7,881 ден.
Qty:    
Details
Fabric Silk
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: