Shirt

In Stock

Кошула со долги ракави, со манжетни, закопчување со две копчиња. На предниот и задниот дел има платна од црна чипка, и лајсни со закопчување (5 копчиња). Должината на оваа кошула е до колеми колкови.

Моделот може да се изработи по Ваша мерка.

Product Code: 900NK0094

Available Options

* Size:

10,700 ден.

Ex Tax: 9,068 ден.
Qty:    
Details
Fabric 60% Polyester, 20% rayon, 10% Cotton, 10% Elastane
Color Cream and black combination
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: