Shirt "Golden Reins"

In Stock

Црна кошула од жоржет со долги ракави, манжетни на ракавите и закопчување од предната страна. Кројката на ракавите овозможува интересна форма - изгледаат како спуштени и со фалти.

Уникатна креација, дел од колекцијата „Златни узди“ SS2014.
Проверете ги деталите и на другите модели од колекцијата - кликнете тука.

Product Code: 904VI0054

Available Options

* Size:

8,000 ден.

Ex Tax: 6,780 ден.
Qty:    
Details
Fabric 100% Polyester
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: