Short Dress

Out Of Stock

Фустан изработен од памучен сатен што ќе ве освои со својата боја. Исто така, нема да ве остави рамнодушни и тантелата поставена на тенка мрежа со големи цветови, елегантно врамена во делот кај вратот и раката.

Product Code: 901LS1691

Available Options

* Size:

7,900 ден.

Ex Tax: 6,695 ден.
Qty:    
Details
Fabric 60% Rayon, 35% Polyester, 5% Elastane
Color Violet
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: