Coats and Jackets

Refine Search

Sort By:
Show:
Display:
 
Мантил со висока јака и 3/4 ракав. Основата е златна со сјај, а врз неа е аплицирана мрежа со недефи..
Enquire about price
Палто со необична кројка на која е додадена мрежа со апликации. Закопчувањето е на патент. ..
Enquire about price
3/4 ракав шанел крој, златна свила од кој предниот дел е обложен со везена свила. ..
Enquire about price
Палто како сако со карнер, сечено околу половина, изработено од чипка. Моделот може да се изработ..
12,000 ден.
Ex Tax: 10,170 ден.
Сет составен од сако и здолниште. Сакото е составено од чоја со нашивни ленти што се обединуваат и с..
18,400 ден.
Ex Tax: 15,593 ден.
..
Enquire about price
Капут од црвен штоф со долги ракави, со закопчување со метален патент, со комбинација од црн штоф и ..
9,700 ден.
Ex Tax: 8,220 ден.
Ладните денови не се пречка да изгледате модерно и софистицирано. Чојата содржи висок процент волна ..
6,300 ден.
Ex Tax: 5,339 ден.
Кожно плато, на предната страна обложено со шљокици, со должина до мали колкови. Палтото е со ракав..
Enquire about price
Изгледајте професионално, а притоа задржете го дамскиот изглед. Палто-сако изработено од кепер со ка..
6,300 ден.
Ex Tax: 5,339 ден.
Сет составен од фустан и стилизирано палто. Иновативно и дизајнерско. Парчињата се изработени од пам..
12,000 ден.
Ex Tax: 10,170 ден.
Елегантно болеро инспирирано од предренесансниот период. Интерпретацијата се состои од висококвалите..
6,500 ден.
Ex Tax: 5,509 ден.
Сет составен од макси здолниште и транспарентна блуза. Иновативно и дизајнерско решение. Здолништето..
9,200 ден.
Ex Tax: 7,797 ден.
Мантил со висока јака и 3/4 ракав. Основата е златна со сјај, а врз неа е аплицирана мрежа со недефи..
Палто со необична кројка на која е додадена мрежа со апликации. Закопчувањето е на патент. ..
3/4 ракав шанел крој, златна свила од кој предниот дел е обложен со везена свила. ..
Палто како сако со карнер, сечено околу половина, изработено од чипка. Моделот може да се изработ..
12,000 ден. Ex Tax: 10,170 ден.
Сет составен од сако и здолниште. Сакото е составено од чоја со нашивни ленти што се обединуваат и с..
18,400 ден. Ex Tax: 15,593 ден.
Капут од црвен штоф со долги ракави, со закопчување со метален патент, со комбинација од црн штоф и ..
9,700 ден. Ex Tax: 8,220 ден.
Ладните денови не се пречка да изгледате модерно и софистицирано. Чојата содржи висок процент волна ..
6,300 ден. Ex Tax: 5,339 ден.
Кожно плато, на предната страна обложено со шљокици, со должина до мали колкови. Палтото е со ракав..
Изгледајте професионално, а притоа задржете го дамскиот изглед. Палто-сако изработено од кепер со ка..
6,300 ден. Ex Tax: 5,339 ден.
Сет составен од фустан и стилизирано палто. Иновативно и дизајнерско. Парчињата се изработени од пам..
12,000 ден. Ex Tax: 10,170 ден.
Елегантно болеро инспирирано од предренесансниот период. Интерпретацијата се состои од висококвалите..
6,500 ден. Ex Tax: 5,509 ден.
Сет составен од макси здолниште и транспарентна блуза. Иновативно и дизајнерско решение. Здолништето..
9,200 ден. Ex Tax: 7,797 ден.